j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us

Search

I

Sevdiğiniz İşi Yapın

Hayallerin peşinden koşmanın gücüne inanıyoruz. Daha çok insan sevdiğini yapsa ve yaptığını sevse, dünya çok daha güzel bir yer olurdu.

Sizi Anlıyoruz

Yeni bir işe girişenler veya markalarını yenileyerek hayallerini ayakta tutmaya çalışanlar için bunun ne kadar cesur bir adım, ne kadar ürkütücü bir süreç olduğunu çok iyi anlıyoruz.

Markanızın Doğumu

Markanız sizin bebeğiniz. Markanızın kimliğini oluşturmak attığınız en kritik, en derin ve özel adım. O nedenle de bu kadar zorlayıcı. Markanızın kişiliği, ancak metinsel ve görsel sesini bulduğu zaman tüm gücüyle “buradayım” diyerek varolabilir. Gerisi kendiliğinden gelir.

II

Bütçe Gerçeği

Yeni bir iş kurarken bütçenin ne kadar önemli olduğunun da farkındayız. O yüzden bütçenin yaptığımız işin kalitesini etkilemesine izin vermiyoruz. Rüyasının peşinden giden herkesin aynı, hatta daha da fazla ilgi, yaratıcılık ve yüksek verimliliği hakettiğine inanıyoruz.

Kadınlar & Girişimciler

Kadın girişimcilerin apayrı ve özel bir yeri var. Kadınlar bir marka yaratmanın emek isteyen ağır baskısının yanı sıra başka zorluklarla da karşı karşıya kalıyorlar. Parlak girişimlerine devam ederken moral takviye ve manevi destek aldıklarından emin olmaları çok önemli.

grafik tasarım, destek,

III

Bu yüzden Hayal Programı’nı geliştirdik. Niyeti kalbini dinlemek olan yeni iş sahipleri, kadın girişimciler ve cesur hayalperestlere ek indirimler sunuyoruz.

10%

Tam Markalaşma paketini seçen yeni iş sahipleri, hobilerini ve hayallerini bir işe dönüştürerek tutkularını gerçekleştirmek isteyen herkese %10 indirim sağlıyoruz.

5%

1. ve 2. Tasarım paketini veya yazım hizmetlerimizden birini talep eden yeni iş sahiplerine ve blog sahiplerine %5 indirim vererek destekliyoruz.

+5%

Tasarım paketlerimizin tümünde ve yazım hizmetlerimizde kadın girişimcilere ekstra %5 indirim sunuyoruz. Kadınlar birbirini desteklediğinde inanılmaz şeyler meydana gelir.

IV

BÜYÜK DÜŞÜNÜN. UFAK BAŞLAYIN. ŞİMDİ HAREKETE GEÇİN! 

EMPATHIA CREATIVE SİZİ DESTELEMEK İÇİN YANINIZDA.